پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین یا برخط به معنای پرداخت وجه ساعت خریداری شده در زمان سفارش‌گذاری است. گالری عباسی به منظور فراهم آوردن رضایت خاطر خریداران گرامی روش‌های متنوعی را برای پرداخت برخط وجه سفارش در نظر گرفته تا شما بتوانید مطلوب‌ترین روش را با توجه به شرایط انتخاب نمایید.

درگاه پرداخت اینترنتی (VPOS)

درگاه پرداخت اینترنتی، پایانه مجازی بانک جهت انتقال وجه از حساب خریدار به حساب فروشنده است؛ در زمان پرداخت وجه با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی، اطلاعات فاکتور شما به بانک اعلام می‌شود، سپس شما از طریق بانک به شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) اتصال می‌یابید، در صفحه درگاه پرداخت اینترنتی شما باید اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار بانک قرار دهید تا وجه سفارش از حساب شما به حساب گالری عباسی انتقال پیدا کند. پس از انتقال وجه به حساب گالری، بانک گزارشی مبنی بر انتقال وجه را به گالری عباسی ارسال می‌نماید تا فاکتور فروش نهایی گردد. در این روش شما اطلاعات کارت بانکی خود را در اختیار شبکه ایمن بانکی قرار می‌دهید پس نیازی به نگرانی درباره امنیت پرداخت وجود ندارد، اما پیش از وارد کردن اطلاعات کارت ضروری است به زبانه آدرس مرورگر خود توجه نمایید؛ شما باید از طریق پروتکل لایه‌های امن به شبکه شاپرک متصل شده باشید (برای درگاه پرداخت گالری عباسی https://bpm.shaparak.ir/) ، توجه به نام فروشگاه و مبلغ فاکتور نیز ضروری است.

برای انجام پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شما نیاز به اطلاعات کارت بانکی خود؛ این اطلاعات شامل شماره کارت، رمز خرید اینترنتی (رمز دوم)، کد اعتبارسنجی کارت (cvv2)، و تاریخ انقضای کارت است.

  • شماره کارت به صورت یک عدد شانزده رقمی روی کارت شما درج شده است.
  • رمز خرید اینترنتی با رمز اولیه کارت متفاوت است، جهت دریافت و فعال‌سازی رمز خرید اینترنتی باید به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک عامل (صادرکننده کارت) مراجعه نموده و از طریق منوی تغییر رمز، رمز اینترنتی خود را فعال کنید.
  • کد اعتبارسنجی کارت یک عدد سه یا چهار رقمی است که از طرف بانک به کارت شما اختصاص می‌یابد، این شماره معمولا روی کارت درج شده است و در زمان فعال‌سازی یا تغییر رمز دوم نیز به اطلاع کاربر می‌رسد.
  • تاریخ انقضا همان‌گونه که از نام آن پیداست آخرین زمان اعتبار کارت است، تاریخ انقضا معمولا روی کارت‌های بانکی درج شده است ولی در صورتی که این تاریخ روی کارت شما نگاشته نشده بود می‌توانید اسفندماه سال 1399 را به‌عنوان تاریخ انقضا وارد نمایید.

کدهای دستوری تلفن‌همراه (USSD)

کدهای دستوری تلفن‌همراه، سرویس انتقال وجه برپایه کدهای متنی ارسال شده از طریق تلفن همراه هستند؛ در زمان پرداخت وجه از طریق کدهای دستوری تلفن‌همراه، شما از طریق اپراتور تلفن‌همراه خود به یکی از ارایه‌دهندگان خدمات بانکی متصل می‌شوید، سپس با شماره‌گیری کد مناسب به سامانه گالری عباسی اتصال می‌یابید و از طریق شماره‌گیری شناسه پرداخت مرتبط با فاکتور خود، وجه سفارش را پرداخت می‌نمایید. پس از انتقال وجه به حساب گالری، بانک گزارشی مبنی بر انتقال وجه را به گالری عباسی ارسال می‌نماید تا فاکتور فروش نهایی گردد.

کدهای دستوری تلفن‌همراه، بدون نیاز به نصب نرم‌افزار یا اپلیکیشن خاصی برروی تمامی مدل‌های تلفن‌همراه قابل اجرا هستند. کدهای دستوری تلفن‌همراه نشست‌گرا هستند، به این معنی که در صورت ناتمام ماندن یا ناموفق بودن عملیات پرداخت شما باید مراحل پرداخت را از ابتدا انجام دهید و امکان ارسال مجدد یا ادامه فرآیند قبلی وجود ندارد. برمبنای ملاحظات امنیتی اپراتورهای تلفن همراه، سقف مبلغ پرداخت وجه از طریق کدهای دستوری USSD دو میلیون ریال است، برای سفارش‌های با مبلغ بالاتر گالری عباسی چند شناسه پرداخت به خریدار اعلام می‌کند که برای تکمیل فرآیند خرید، خریدار باید تمام شناسه‌ها را در عملیات‌های جداگانه پرداخت نماید.

برای انجام پرداخت آنلاین از طریق کدهای دستوری تلفن‌همراه شما نیاز به وارد کردن شماره کارت و رمز اینترنتی کارت بانکی خود دارید.

سیستم بانکداری شخصی خریدار

بانکداری شخصی، ارتباطات سنتی یا الکترونیکی شما با بانک افتتاح‌کننده حساب‌تان است. در این روش شما از طریق مراجعه حضوری به بانک یا ورود به پرتال بانکداری اینترنتی بانک خود، وجه سفارش را به شماره حساب یا کارت اعلام‌شده از سوی گالری عباسی واریز می‌نمایید. پس از واریز وجه و وارد کردن اطلاعات پرداخت نظیر شماره حواله، شناسه واریز و تاریخ فاکتور فروش شما نهایی می‌گردد.

شماره حساب 4316157258 بانک ملت به نام محمد عباسی نسب

شماره کارت 4126-8400-3378-6104 بانک ملت به نام محمد عباسی نسب

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.