سرویس پشتوانه گارانتی

سرویس پشتوانه گارانتی

گالری عباسی با اطمینان از اعتبار گارانتی ارایه‌شده همراه ساعت‌ها، پاسخ‌گویی شرکت‌های نمایندگی در قبال گارانتی ساعت‌ها را برای خریداران خود گواهی می‌نماید. چنانچه در طول دوره زمانی گارانتی، ساعت شما با ایراد فنی تحت پوشش گارانتی مواجه شود، می‌توانید درخواست استفاده از سرویس پشتوانه گارانتی را ارسال و پس از هماهنگی‌های لازم ساعت را همراه با کارت گارانتی و مستندات خرید برای گالری عباسی ارسال نمایید تا کارشناسان بخش خدمات و پشتیبانی گالری ساعت شما را به شرکت نمایندگی تحویل داده و مراتب امر را تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری نمایند.

گارانتی یا ضمانت به منزله ایجاد اطمینان از صحت و کیفیت قابلیت‌ها و ویژگی‌های مورد ادعای کمپانی سازنده کالا در مورد آن کالا است. گارانتی دارای مدت زمانی و موارد تحت پوشش محدود است، این محدودیت‌ها بر مبنای کیفیت و کلاس قیمت کالا از سوی کمپانی سازنده و نمایندگی رسمی آن برند، تعیین گردیده و اعمال می‌شوند. سرویس پشتوانه گارانتی تنها ایرادهای فنی به وجود آمده در قالب محدودیت‌های گارانتی را پوشش می‌دهد؛ گالری عباسی با اطلاع‌رسانی جامع در زمان عرضه و فروش کالا، مسئولیت‌های مربوط به محدودیت‌های گارانتی را از خود سلب می‌نماید.

مدت زمان انجام تعمیرات، مطابق رویه خدمات پس از فروش شرکت نمایندگی ساعت است. گالری عباسی هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با دیرکردهای احتمالی یا موجود نبودن قطعات یدکی در شرکت نمایندگی نمی‌پذیرد؛ با این حال با توجه به روابط نزدیک و دوستانه با تمام شرکت‌های نمایندگی، تمام تلاش خود را جهت دریافت خدمات مطلوب در کم‌ترین زمان ممکن به کار می‌گیرد. مشتریان گران‌قدر می‌توانند جهت اطلاع از رویه خدمات پس از فروش شرکت نمایندگی ساعت‌شان، با شرکت مربوطه و یا بخش خدمات و پشتیبانی گالری عباسی تماس بگیرند تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.