گواهی تطابق کالا

گواهی تطابق کالا

گالری عباسی با اطمینان گواهی می‌کند که ساعت خریداری شده دقیقا مطابق با ویژگی‌های فنی نگاشته شده در سایت و در سلامت کامل به خریدار تحویل داده می‌شود. چنانچه خریدار پس از تحویل کالا متوجه وجود مغایرت یا بروز آسیب ناشی از حمل‌ونقل در ساعت خریداری شده گردد، می‌تواند درخواست استفاده از گواهی تطابق کالا را ارسال و در صورت تایید، ساعت را به گالری عباسی مرجوع نماید.

شرط زمانی استفاده از گواهی تطابق، ارسال درخواست استفاده از گواهی تطابق کالا ظرف مدت سه روز از تاریخ تحویل ساعت است. با توجه به قوانین و رویه‌های شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، در صورت پیدایش آسیب فیزیکی مشهود در بسته‌بندی کالا، خریدار باید از تحویل بسته خودداری ورزد؛ در صورت تحویل بسته‌ی آسیب‌دیده، شرط زمانی سه روزه قابل استناد نیست و گالری عباسی مسئولیت‌های مربوط به گواهی تطابق کالا را از خود سلب می‌نماید.

شرط ایجابی استفاده از گواهی تطابق کالا، وجود مغایرت بین ویژگی‌های ساعت خریداری شده و ویژگی‌های نگاشته شده در سایت گالری عباسی یا سایت رسمی برند است؛ استناد به محتوای سایر سایت‌ها و یا تصورات ذهنی خریدار از ساعت، مورد پذیرش گالری عباسی نخواهد بود. سرشت رنگ‌هایی که شما در صفحه نمایشگر مشاهده می‌کنید بر اساس تابش نور استوار است حال آن‌که سرشت رنگ‌های محصول واقعی بر بازتاب طیف‌هایی از نور تابیده شده بر سطح مواد فیزیکی بنیان نهاده شده است. وجود تفاوت‌های جزیی بین رنگ ساعت و عکس مشاهده شده در سایت طبیعی است و زیر پوشش گواهی تطابق کالا قرار نمی‌گیرد.

گواهی تطابق کالا آسیب‌های ناشی از بسته‌بندی غیراصولی و حمل‌ونقل نامناسب را تا زمان تحویل ساعت به مشتری پوشش می‌دهد؛ آسیب‌های وارده به ساعت در اثر استفاده ناصحیح یا شرایط محیطی نامناسب خریدار به هیچ وجه زیر پوشش این گواهی قرار نمی‌گیرند. در صورتی که بسته‌بندی کالا دچار آسیب‌دیدگی آشکار شده باشد، لازم است خریدار از تحویل گرفتن بسته از شرکت حمل‌ونقل خودداری نماید تا مرسوله جهت بررسی و ارسال مجدد به گالری عباسی بازگردانده شود.

در صورتی که وجود مغایرت یا آسیب، پیش از بازکردن بسته‌بندی قابل شناسایی باشد، خریدار باید از بازکردن بسته‌بندی محصول خودداری نماید و کالا را به صورت پلمپ و آکبند به گالری عباسی بازگرداند. در صورتی که شناسایی مغایرت یا آسیب نیازمند بازکردن بسته‌بندی کالا باشد، خریدار باید تا زمان بررسی و کنترل مطابقت و سلامت ساعت، بسته‌بندی گالری عباسی و جعبه فابریک ساعت را به نیکی نگهداری نماید تا در صورت نیاز ساعت را در جعبه و بسته‌بندی اورجینال خود برای گالری ارسال نماید. علامت‌گذاری، برچسب زدن یا نوشتن هر نوع توضیحات روی جعبه و بسته‌بندی کالا، امکان استفاده از گواهی تطابق کالا را از بین خواهد برد.

خریدار باید تا زمان بررسی و کنترل مطابقت و سلامت ساعت، ساعت را مطابق شرایط استاندارد بوتیک‌ها و گالری‌های ساعت نگهداری نماید و از استفاده آن اجتناب ورزد. از قرار دادن ساعت روی سطوح چوبی، شیشه‌ای، فلزی یا هر سطح سخت دیگر خودداری نمایید؛ نگهداری ساعت نو تنها روی سطوح پارچه‌ای و چرمی توصیه می‌گردد. آویزها، تگ‌ها و لیبل‌هایی که از سوی کمپانی سازنده روی ساعت نصب می‌شوند قسمتی از هویت و بیانگر اصالت ساعت هستند؛ از جدا کردن، کندن یا آسیب رساندن به آن‌ها خودداری فرمایید. اگر خریدار پیش از بررسی کامل ساعت، از آن استفاده نماید یا به هر طریق به ساعت یا اقلام همراه آن آسیب رساند امکان استفاده از گواهی تطابق کالا را از بین خواهد برد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.