گواهی بهترین قیمت

گواهی بهترین قیمت

گالری عباسی با افتخار اعلام می‌نماید که تمام ساعت‌های عرضه شده در فروشگاه به پایین‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های آفلاین و آنلاین سراسر کشور ارایه می‌شوند. چنانچه پس از خرید از گالری عباسی، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارایه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از گواهی بهترین قیمت را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن‌را به طور کامل از ما دریافت کنید.

شرط زمانی استفاده از گواهی بهترین قیمت، ارسال درخواست استفاده از گواهی بهترین قیمت ظرف مدت دو روز از تاریخ صدور فاکتور فروش است. با توجه به غیرقابل پیش‌بینی بودن شرایط تورم و تغییرات گهگاه نرخ ارز، درخواست‌هایی که بدون در نظر گرفتن شرط زمانی فوق به گالری ارسال شوند، مورد بررسی قرار نمی‌گیرند.

شرط ایجابی استفاده از گواهی بهترین قیمت، یکسان بودن ساعت‌هاست. تمامی ساعت‌های ارایه شده در گالری عباسی نو، اورجینال و دارای گواهی گارانتی رسمی برند هستند، بی‌گمان ساعت مورد مقایسه نیز باید همین شرایط را داشته باشد.

  • مدل و ویژگی‌های یکسان؛ ساعت‌ها باید دارای ویژگی‌ها و مشخصات فنی و ظاهری سراسر یکسان باشند.
  • ساعت اصلی و اورجینال؛ به‌سان ساعت‌های ارایه شده در گالری عباسی، اصالت ساعت مورد مقایسه نیز باید از طریق وبسایت رسمی برند و شرکت تمایندگی قابل رهگیری باشد.
  • گارانتی رسمی مورد پذیرش کمپانی سازنده؛ به‌سان ساعت‌های ارایه شده در گالری عباسی، اعتبار گارانتی ساعت مورد مقایسه نیز باید از طریق وبسایت رسمی برند قابل رهگیری باشد.
  • ارایه توسط فروشگاه‌های مجاز؛ مرجع مقایسه باید فروشگاه مجاز دارای پروانه کسب و یا وبسایت قانونی دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد، همچنین به‌سان گالری عباسی مرجع مقایسه نیز باید جزو شبکه توزیع‌کنندگان مجاز برند باشد.
  • امکان ارایه ساعت توسط ارایه‌دهنده؛ مرجع مقایسه باید ساعت را در موجودی انبار خود داشته باشد و یا اعلام کند در صورت وجود تقاضا از سوی خریدار توان تهیه و عرضه ساعت را دارد.

برای درخواست استفاده از گواهی بهترین قیمت لازم است موارد زیر را از طریق ارسال یک ایمیل با عنوان گواهی بهترین قیمت به آدرس ایمیل service@abasigallery.com ارسال نمایید.

  • فایل پیش‌فاکتور رسمی به صورت اسکن یا عکس؛ در صورتی که مرجع مقایسه فروشگاه فیزیکی یا آفلاین باشد.
  • لینک مستقیم صفحه کالای مورد مقایسه؛ در صورتی که مرجع مقایسه فروشگاه مجازی یا آنلاین باشد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.