روش‌های ارسال سفارش

روش‌های ارسال سفارش

ارسال سفارش یکی از مهم‌ترین فازهای فرآیند فروش آنلاین است، خریداران گاهی پریشانی‌هایی در رابطه با کیفیت بسته‌بندی و ارسال کالای خریداری‌شده از سوی فروشگاه دارند. گالری عباسی جهت فراهم آوردن آسودگی خاطر خریداران گران‌قدر، ساعت‌های خریداری‌شده را با توجه موقعیت مکانی خریدار توسط پیک گالری عباسی یا شرکت پست ارسال می‌نماید. گالری عباسی در راستای فراهم‌آوری بیشینه رضایت خریداران گرامی، هزینه ارسال تمام سفارش‌ها را پذیرفته و سرویس ارسال رایگان را برای تمامی ساعت‌ها فارغ از قیمت ساعت، روش پرداخت و شیوه ارسال ارایه می‌کند.

ارسال اکسپرس

ارسال اکسپرس به معنای ارسال سفارش شما توسط پیک گالری عباسی است. در صورتی که محل تحویل ساعت در یکی از شهرهای تهران یا کرج واقع باشد، یکی از تکنیسین‌های مجرب گالری عباسی ساعت را به شما تحویل می‌دهد. تکنیسین گالری می‌تواند در صورت تمایل خریدار، راهنمایی‌ها و آموزش‌های مورد نیاز را در رابطه با ساعت خریداری‌شده ارایه کند و سایز بند ساعت را مناسب مچ خریدار تنظیم نماید.

ارسال پستی

ارسال پستی به معنای ارسال سفارش شما توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است. در این روش گالری عباسی ساعت سفارش داده شده را به صورت اصولی بسته‌بندی می‌نماید و بسته را جهت ارسال به شرکت پست تحویل می‌دهد. به منظور تضمین کیفیت ارسال، گالری عباسی تمام بسته‌های ارسالی را برابر ارزش فاکتور بیمه می‌نماید؛ جهت بهره‌مندی از خدمات بیمه مرسولات، خریدار باید بسته را از لحاظ سلامت ظاهری مورد بررسی قرار دهد و در صورت مشاهده آسیب آشکار یا نشانه‌های بازشدگی در جعبه، از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید.

مدت زمان به طول انجامیدن فرآیند ارسال سفارش، تابع متغیرهای فراوانی است. به طور عادی نمی‌توان برآورد دقیقی از زمان تحویل ساعت به خریدار ارایه داد اما با در نظر گرفتن پارامترهای زیر می‌توان زمان حدودی تحویل سفارش را برآورد کرد.

  • وضعیت ساعت سفارش داده شده؛ چنانچه ساعت خریداری‌شده در وضعیت موجود باشد، ساعت در اولین روز کاری پس از نهایی شدن سفارش به واحد ارسال تحویل داده می‌شود اما در صورتی که ساعت خریداری‌شده در وضعیت استعلام قرار داشته باشد، فرآیند تهیه ساعت از شرکت نمایندگی، کنترل کیفیت و تحویل به واحد ارسال بین دو تا پنج روز کاری زمان می‌برد.
  • موقعیت مکانی خریدار؛ چنانچه محل تحویل ساعت, یکی از شهرهای تهران یا کرج باشد ساعت در همان روز تحویل به واحد ارسال، به خریدار تحویل داده می‌شود. در صورتی که خریدار ساکن سایر شهرهای ایران باشد، ساعت در همان روز تحویل به واحد ارسال، به شرکت پست تحویل داده می‌شود.
  • روش پرداخت وجه؛ روش پرداخت وجه در زمان تحویل ساعت‌هایی که به صورت اکپرس ارسال می‌شوند، تاثیری ندارد اما برای شیوه ارسال پستی، چنانچه پرداخت وجه به صورت آنلاین انجام شده باشد، ساعت ظرف مدت حداکثر دو روز کاری به خریدار تحویل داده می‌شود ولی در صورتی که پرداخت وجه در محل تحویل باشد، ارسال سفارش بین دو تا پنج روز کاری به طول خواهد انجامید. علت بیان بازه زمانی به جای زمان دقیق برای تحویل بسته، تبعیت زمان تحویل از موقعیت مکانی خریدار است.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید.