صومعه فونتنای؛ مونت‌بارد.فرانسه

صومعه فونتنای؛ مونت‌بارد.فرانسه
گروه کریستین برنارد در سال 1973 توسط برنارد ناژه، طراح شهیر فرانسوی در پاریس تاسیس گردید و با ارایه دیزاین‌های متفاوت و خلاق به یکی از مطرح‌ترین استودیو طراحی‌های فرانسه تبدیل گشت. کریستین برنارد در اوایل دهه 1990 اولین مجموعه ساعت‌های تمام استیل خود را با نام تجاری فونتنای معرفی نمود. نام فونتنای الهام‌گرفته از صومعه فونتنای، شاهکار بی‌بدیل معماری ظرافت‌گرای فرانسوی است که در سال 1118 میلادی توسط قدیس برنارد کلروا در مونت‌بارد فرانسه بنا نهاده شده است. برند فونتنای با الهام‌پذیری خلاقانه از نام و سبک طراحی صومعه فونتنای و با نهایت دقت در جزییات و ظرایف طراحی، به یکی از نمادهای طراحی ظرافت‌گرای فرانسوی در زمینه ساعت و زیورآلات تبدیل شده است. با توجه به روحیه کمال‌جو فرانسوی، ساعت‌های فونتنای علاوه بر طراحی منحصربه‌فرد و چشم‌نوازشان از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردارند؛ بدنه و بند تمام استیل، آبکاری یونیزه و موتورهای ارزشمند روندا سوییس همه و همه بیانگر کیفیت بالای ساعت‌های فونتنای می‌باشند.

محصولات فونتنای

نمایندگی برند فونتنای

شرکت بازرگانی امین‌گستر

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ساعت‌های فونتنای در ایران، شرکت بازرگانی امین‌گستر (دی‌ام‌اس گروپ) است. گارانتی ساعت‌های فونتنای بین‌المللی بوده و بازرگانی امین‌گستر مسئول ارایه خدمات پس از فروش مطابق شرایط استاندارد جهانی به تمامی دارندگان ساعت‌های اورجینال فونتنای است؛ گالری عباسی نمایندگی رسمی شرکت بازرگانی امین‌گستر است و ساعت‌های فونتنای گالری با گارانتی دی‌ام‌اس گروپ ارایه می‌شوند.

گارانتی ساعت فونتنای دارای مدت زمان و موارد تحت پوشش محدود به شرح زیر می‌باشد

  • دوره‌ی زمانی گارانتی ساعت‌های مچی فونتنای دوسال می‌باشد.
  • گارانتی بین‌المللی فونتنای نیرومحرکه (موتور)، عقربه‌ها و قطعات فلزی بدنه و بند ساعت را پوشش می‌دهد.
  • شیشه ساعت، بندهای غیرفلزی و قسمت‌های فلزی متحرک بند (پین‌ها و قفل) تحت پوشش گارانتی بین‌المللی فونتنای قرار نمی‌گیرند.
  • عدم بروز خوردگی، تغییر رنگ و نیز پیدایش ترک‌خوردگی یا شکستگی در بدنه و بند فلزی ساعت تحت پوشش گارانتی بین‌المللی فونتنای قرار دارد. بروز تغییر رنگ جزیی در اثر استفاده عادی برای ساعت‌های آبکاری شده، امری طبیعی است و به عنوان نقیصه یا عیب در نظر گرفته نمی‌شود. ایجاد خش و خراش سطحی در اثر سایش با اجسام سخت جزء ویژگی‌های ذاتی فلزات بوده و به‌عنوان یک نقیصه محسوب نشده و طبعا تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرد.
  • میزان مقاومت ساعت در مقابل آب روی درب پشت ساعت حک شده است. مقاومت ساعت در برابر آب تا میزان مقاومت طراحی شده تحت پوشش گارانتی بین‌المللی فونتنای قرار دارد و شرکت بازرگانی امین‌گستر ملزم به رفع ایرادهای ناشی از نفوذ آب و نیز آب‌بندی ساعت طبق مندرجات روی درب پشت ساعت است. در صورت نفوذ آب به داخل ساعت، خریدار موظف است ساعت را در اسرع وقت به گالری عباسی یا دفتر خدمات پس از فروش دی‌ام‌اس گروپ تحویل دهد، بازرگانی امین‌گستر مسئولیتی در قبال آسیب‌های ناشی از باقی ماندن طولانی مدت آب داخل ساعت نمی‌پذیرد.
  • در ساعت‌های فونتنای از شیشه‌ی معدنی استفاده می‌شود؛ شیشه‌های معدنی همان شیشه‌های معدنی معمولی یا طبیعی هستند که تحت عملیات حرارتی خاص، بهبود یافته مقاومت بیشتری در برابر ضربه و سایش پیدا می‌کنند. مقاومت شیشه‌های معدنی در حدود 700 ویکرز (سطح 5 مقیاس مقاومت موهس) است و این شیشه‌ها به هیچ وجه مقاوم، نشکن و یا ضدخش نیستند. شرکت بازرگانی امین‌گستر به عنوان نمایندگی رسمی فونتنای در ایران، هرگونه مسئولیتی در رابطه با شکنندگی و آسیب‌پذیری شیشه ساعت‌های فونتنای را از خود سلب نموده و مقاومت یا ضدخش بودن شیشه‌های مینرال فونتنای تحت پوشش گارانتی دی‌ام‌اس گروپ قرار نمی‌گیرد.

امور مشتریان بازرگانی امین‌گستر:
02188648110
خدمات پس از فروش بازرگانی امین‌گستر:
02188208082