استودیو طراحی دِ ریگو؛ بلونا.ایتالیا

استودیو طراحی دِ ریگو؛ بلونا.ایتالیا

تاریخچه برند پلیس از اواخر دهه 1970 آغاز می‌شود، زمانی که اِنیو و والتر دِ ریگو پس از سال‌ها فعالیت درخشان در زمینه طراحی و توسعه عینک برای نام‌دارترین برندهای ایتالیایی، تصمیم به احداث استودیو طراحی شخصی خود گرفتند؛ استودیو طراحی دِ ریگو در سال 1978 در شهر بلونا ایتالیا توسط برادران دِ ریگو تاسیس گردید. در سال‌های ابتدایی، استودیو دِ ریگو در زمینه طراحی و توسعه نمونه‌های پروتوتایپ عینک برای برندهای نام‌دار ایتالیایی فعالیت می‌نمود اما برندهای معتبر و نام‌دار، هویت بصری و سبک طراحی خاص خود را داشتند و این امر فضا را برای خلاقیت‌ استودیو دِ ریگو محدود می‌کرد تا این‌که در سال 1983 برند پلیس با هدف تولید عینک‌های آفتابی و طبی با طراحی‌های ساختارشکن و منحصربه‌فرد، توسط استودیو طراحی دِ ریگو بنیان‌گذاری شد.

دی‌ان‌ای برند پلیس بر خلاقیت و نوآوری بنیان نهاده شده است و این برند مبتکر بسیاری از استانداردهای دنیای عینک و لنز محسوب می‌شود. طراحی ارگونومیک فریم عینک با در نظر گرفتن انحنای صورت انسان، استفاده از متریال منعطف و فلکسیبل در طراحی و توسعه عینک و توسعه نمونه تجاری عینک آفتابی با لنز جیوه‌ای مهم‌ترین نوآوری‌های پلیس در دنیای عینک و لنز هستند. از حدود سال 2000 پلیس با گسترش زمینه کاری خود، فراتر از یک شرکت عینک‌سازی به یک سبک زندگی مدگرا تبدیل گشت و کلکسیون‌های جذابی از عطر، ساعت، زیورآلات و مصنوعات چرمی را با طراحی‌های جسورانه و منحصربه‌فرد به بازار معرفی نمود. راهبرد استراتژیک پلیس جهت گسترش برند و سبک زندگی خاص این برند بر بهره‌گیری از سلبریتی‌ها و چهره‌های تبلیغاتی محبوب استوار است؛ کمپین‌های سلبریتی پلیس در سال 1998 با معرفی پائولو مالدینی به‌عنوان اولین سفیر جهانی برند پلیس آغاز شد و در سال‌های بعد با چهره‌های محبوبی چون بروس ویلیس، جورج کلونی، دیوید بکام، آنتونیو باندراس و نیمار جونیور پی گرفته شد.

خط سیر برند پلیس

محصولات پلیس

سفیران برند پلیس

آنتونیو باندراس

خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس

هنرپیشه، دوبلر و کارگردان تحسین‌شده اسپانیایی

نیمار جونیور

نیمار داسیلوا سانتوس جونیور

فوتبالیست برزیلی؛ کاپیتان تیم ملی برزیل و عضو موثر تیم بارسلونا

نمایندگی برند پلیس

شرکت بازرگانی زمان‌آرا

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ساعت و زیورآلات پلیس در ایران، شرکت بازرگانی زمان‌آرا است. گارانتی ساعت‌های پلیس بین‌المللی بوده و بازرگانی زمان‌آرا مسئول ارایه خدمات پس از فروش مطابق شرایط استاندارد جهانی به تمامی دارندگان ساعت‌های اورجینال پلیس است؛ گالری عباسی نمایندگی رسمی شرکت بازرگانی زمان‌آرا است و ساعت‌های پلیس گالری با گارانتی زمان‌آرا ارایه می‌شوند؛ شایان ذکر است پیش از شرکت بازرگانی زمان‌آرا، شرکت دایا زمان‌سنج نمایندگی توزیع و خدمات پس از فروش برند پلیس را در اختیار داشت که بنابر مشکلات بازرگانی دوران تحریم، در سال 2016 نمایندگی پلیس از شرکت دایا سلب و به شرکت بازرگانی زمان‌آرا واگذار گردید، مدل‌های مربوط به سال‌های 2015 و قبل از آن با گارانتی شرکت دایا زمان‌سنج و مدل‌های 2016 و پس از آن با گارانتی بازرگانی زمان‌آرا ارایه می‌شوند. گارانتی پلیس بین‌المللی است و شرکت نمایندگی تنها عامل اجرای گارانتی است، طبعا شرایط و ضوابط گارانتی هر دو شرکت کاملا یکسان هستند.

گارانتی ساعت پلیس دارای مدت زمان و موارد تحت پوشش محدود به شرح زیر می‌باشد

  • دوره‌ی زمانی گارانتی ساعت‌های مچی پلیس دوسال می‌باشد.
  • گارانتی بین‌المللی پلیس نیرومحرکه (موتور)، عقربه‌ها و قطعات فلزی بدنه و بند ساعت را پوشش می‌دهد.
  • شیشه ساعت، بندهای غیرفلزی و قسمت‌های فلزی متحرک بند (پین‌ها و قفل) تحت پوشش گارانتی بین‌المللی پلیس قرار نمی‌گیرند.
  • عدم بروز خوردگی، تغییر رنگ و نیز پیدایش ترک‌خوردگی یا شکستگی در بدنه و بند فلزی ساعت تحت پوشش گارانتی بین‌المللی پلیس قرار دارد. بروز تغییر رنگ جزیی در اثر استفاده عادی برای ساعت‌های آبکاری شده، امری طبیعی است و به عنوان نقیصه یا عیب در نظر گرفته نمی‌شود. ایجاد خش و خراش سطحی در اثر سایش با اجسام سخت جزء ویژگی‌های ذاتی فلزات بوده و به‌عنوان یک نقیصه محسوب نشده و طبعا تحت پوشش گارانتی قرار نمی‌گیرد.
  • میزان مقاومت ساعت در مقابل آب روی درب پشت ساعت حک شده است. مقاومت ساعت در برابر آب تا میزان مقاومت طراحی شده تحت پوشش گارانتی بین‌المللی پلیس قرار دارد و شرکت بازرگانی زمان‌آرا ملزم به رفع ایرادهای ناشی از نفوذ آب و نیز آب‌بندی ساعت طبق مندرجات روی درب پشت ساعت است. در صورت نفوذ آب به داخل ساعت، خریدار موظف است ساعت را در اسرع وقت به گالری عباسی یا دفتر خدمات پس از فروش زمان‌آرا تحویل دهد، بازرگانی زمان‌آرا مسئولیتی در قبال آسیب‌های ناشی از باقی ماندن طولانی مدت آب داخل ساعت نمی‌پذیرد.
  • در ساعت‌های پلیس از شیشه‌ی معدنی استفاده می‌شود؛ شیشه‌های معدنی همان شیشه‌های معدنی معمولی یا طبیعی هستند که تحت عملیات حرارتی خاص، بهبود یافته مقاومت بیشتری در برابر ضربه و سایش پیدا می‌کنند. مقاومت شیشه‌های معدنی در حدود 700 ویکرز (سطح 5 مقیاس مقاومت موهس) است و این شیشه‌ها به هیچ وجه مقاوم، نشکن و یا ضدخش نیستند. شرکت بازرگانی زمان‌آرا به عنوان نمایندگی رسمی پلیس در ایران، هرگونه مسئولیتی در رابطه با شکنندگی و آسیب‌پذیری شیشه ساعت‌های پلیس را از خود سلب نموده و مقاومت یا ضدخش بودن شیشه‌های مینرال پلیس تحت پوشش گارانتی زمان‌آرا قرار نمی‌گیرد.

امور مشتریان زمان‌آرا:
02122906735
خدمات پس از فروش زمان‌آرا:
02122869958

اسپانسرینگ برند پلیس

سازمان پزشکان بدون مرز

سازمان پزشکان بدون مرز

لوگوی سازمان پزشکان بدون مرزپلیس در سال 2013 به کمپین یادآوری بحران فراموش شده سازمان پزشکان بدون مرز پیوست. هدف اصلی این کمپین مبارزه با سوءتغذیه کودکان در آفریقاست، درمان و تامین دارو و غذا برای کودکان دچار سوءتغذیه نیز از اهداف جنبی این کمپین است. پلیس در تمامی تبلیغات و روابط انسانی خود اشاره‌ای هم به بحران فراموش شده دارد و این مشکل انسانی را به دوست‌داران و شرکای تجاری خود یادآوری می‌کند، پلیس همچنین تامین غذا، دارو، خانه و فضای آموزشی را برای ششصد کودک در شرایط بحرانی تقبل کرده است.
فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپرمن

فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپرمن

لوگوی فیلم بتمن سوپرمن

فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپرمن یکی از پر سروصداترین فیلم‌های سال‌های اخیر هالیوود است که پروسه تولید آن بیش از سه سال به طول انجامیده است. این فیلم در ژانر تخیلی با تم ابرقهرمانی تولید شده و شخصیت‌های اصلی آن به‌سان اکثر ابرقهرمان‌های هالیوود از کمیک استریپ‌های کلاسیک مطبوعاتی الهام گرفته شده‌اند؛ کارگردانی این فیلم بر عهده زاک اسنایدر کارگردان سرشناس آمریکایی است و گروه تولید نام طلوع عدالت را برای آن برگزیده‌اند. پلیس اسپانسر رسمی فیلم سینمایی بتمن در برابر سوپرمن؛ طلوع عدالت است.