دفتر مرکزی امپریو آرمانی؛ میلان.ایتالیا

دفتر مرکزی امپریو آرمانی؛ میلان.ایتالیا

تاریخچه برند آرمانی از اواخر قرن بیستم میلادی آغاز می‌شود، زمانی که جورجیو آرمانی، طراح شهیر ایتالیایی تصمیم به ایجاد برند شخصی خود گرفت و خانه مد آرمانی را در سال 1975 در شهر میلان افتتاح نمود. آرمانی ارایه‌گر یک سبک زندگی لوکس و مدگراست؛ در این راستا آرمانی نسبت به طراحی و توسعه محصولات متنوعی در زمینه مد، لباس، محصولات چرمی، عطریات، عینک، ساعت و زیورآلات تحت برندهای جورجیو آرمانی، امپریو آرمانی، آرمانی کولزیونی، آرمانی جین، آرمانی اکسچنج و جونیور آرمانی در سبک‌های طراحی متنوع اقدام می‌نماید.

امپریو آرمانی برند مدگرا و کژوال خانه مد آرمانی است. نام امپریو برگرفته از نام بندری تاریخی به همین نام در شهر چالکی یونان است که به دلیل موقعیت ژئوپلتیک و استراتژیکی که دارد به‌عنوان دروازه امپراطوری معروف شده است؛ امپراطوری‌های روم و عثمانی پس از تصرف بندر امپریو تشکیل شده‌اند. امپریو آرمانی دروازه ورود گروه آرمانی به امپراطوری برندهای مدگرا به حساب می‌آید، پیش از معرفی امپریو آرمانی، برند آرمانی به‌عنوان برندی کلاسیک و موقر در کلاس لاکچری مطرح بود و این امر گروه مخاطبان آرمانی را محدود می‌نمود تا اینکه در سال 1998 امپریو آرمانی به‌عنوان کلکسیون کژوال گروه آرمانی با هدف‌گذاری ویژه روی گروه مخاطب جوان معرفی شد. طراحی‌های منحصربه‌فرد آرمانی و تلفیق هوشمندانه پارامترهای لاکچری و مد، محبوبیت ویژه‌ای به امپریو آرمانی بخشیده و سبب استقبال بی‌نظیر جوانان از این برند گشته است. ساعت‌های امپریو آرمانی پس از طراحی در استودیو طراحی آرمانی در میلان، با همکاری استراتژیک و تکنولوژیک فسیل‌گروپ آمریکا توسعه می‌یابند و در کارخانه فسیل‌گروپ در هنگ‌کنگ تولید می‌شوند.

خط سیر برند امپریو آرمانی

محصولات امپریو آرمانی

AR0379

4,207,500 تومان 4,950,000 تومان

AR1482

6,360,000 تومان 7,950,000 تومان

AR5997

5,715,000 تومان 6,350,000 تومان

AR5998

5,715,000 تومان 6,350,000 تومان

AR9502

5,907,500 تومان 6,950,000 تومان

سفیران برند امپریو آرمانی

دیوید بکام

دیوید جوزف بکام

فوتبالیست بازنشسته انگلیسی؛ جذاب‌ترین مرد جهان به اعلام مجله فوربِس

کاکا

ریکاردو ایزاکسون دوسانتوس

فوتبالیست حرفه‌ای برزیلی؛ برنده توپ طلا در سال 2007

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوسانتوس آویرو

فوتبالیست و مدل پرتغالی؛ برنده سه جایزه توپ طلا

رافائل نادال

رافائل نادال پررا

تنیسور سرشناس اسپانیایی؛ معروف به سلطان زمین‌های رسی

مگان فاکس

مگان دنیس فاکس

هنرپیشه و مدل آمریکایی

ریحانا

ریحانا

خواننده، هنرپیشه و مدل اهل باربادوسی؛ معروف به ملکه کارائیب

اسپانسرینگ برند امپریو آرمانی

باشگاه بسکتبال المپیا میلانو

باشگاه بسکتبال المپیا میلانو

باشگاه بسکتبال المپیا میلانو

جورجیو آرمانی مالک و مدیر عامل باشگاه بسکتبال المپیا میلانو، پرافتخارترین باشگاه بسکتبال ایتالیا است؛ تیم بسکتبال المپیا میلانو با اسپانسرشیپ اختصاصی امپریو آرمانی در لیگ سری‌آ و یوروکاپ حاضر می‌شود.